Товарна біржа “Львівська Універсальна” – один з лідерів по реалізації необробленої деревини в Україні

          За період проведення торгів з реалізації необробленої деревини на Товарній біржі “Львівська Універсальна” (2006-2007р.р.) удосконалені технологія щодо підготовки та проведення торгів, документообіг та механізми гарантування надійності операцій за результатами торгів, налагоджені виробничі контакти з продавцями та потенційними покупцями лісоматеріалів. На торгах ЛУТБ сьогодні закуповують сировину понад 200 вітчизняних юридичних і фізичних осіб (приватних підприємців), що займаються деревообробним виробництвом, які представляють переважну більшість областей України.

          Вдосконалення технології біржових торгів та розширення географії їх учасників не могли не позначитись на результативності продажу лісоматеріалів. Так, якщо на торгах ЛУТБ з продажу необробленої деревини з поставкою у 2006 році було виставлено лише 903 лоти, з яких продано 118 лотів на суму 3,6 млн. грн., то вже у ІІ та ІІІ кварталах 2007 року кількість виставлених на продаж лотів зросла до 2687 при загальній вартості запропонованої деревини 69,7 млн. грн. За результатами проведених в 2007 році торгів на ЛУТБ укладено 1402 угоди купівлі-продажу лісоматеріалів на загальну суму 40,3 млн. грн., що в натуральному вимірі становить 169 208 м3. Показник реалізації деревини по відношенню до виставленого на торги обсягу склав 56,09 %.

          Подальше покращення результативності торгів з реалізації необробленої деревини Товарна біржа “Львівська Універсальна” бачить у поглибленому аналізі результатів чергових торгів за участю продавців деревини, оперативному реагуванні на зауваження та пропозиції учасників торгів, створенні комфортних та привабливих умов для їх роботи.