Проведення аукціонів з продажу необробленої деревини заготівлі ІІІ кварталу 2008 року підприємствами Держкомлісгоспу

Державний комітет лісового господарства України 21.04.2008 р. оприлюднив графік проведення аукціонів з продажу необробленої деревини заготівлі ІІІ кварталу 2008 року підприємствами Держкомлісгоспу, а також доручив обласним управлінням лісового та мисливського господарства підготувати аукціони, сформувати лоти та передати їх до ДП “Інформаційно-координаційний центр аналізу ринку лісопродукції” для аналізу і обліку.

06 травня 2008 року відбулась спільна нарада Союзу бірж України та ДП “Інформаційно-координаційний центр аналізу ринку лісопродукції” Держкомлісгоспу з питань проведення аукціонів з продажу необробленої деревини заготівлі ІІІ кварталу 2008 року підприємствами Держкомлісгоспу.

За результатами наради укладено Меморандум про надання інформаційно-методичної підтримки між Державним підприємством „Інформаційно-координаційний центр аналізу ринку лісопродукції” та Союзом бірж України, а також визначено товарні біржі, які акредитовані для проведення аукціонів з продажу необробленої деревини заготівлі ІІІ кварталу 2008 року підприємствами Держкомлісгоспу в обласних центрах України.

Меморандум

Cписок бірж, акредитованих для проведення аукціонів з продажу необробленої деревини заготівлі ІІІ кварталу 2008 року підприємствами Держкомлісгоспу.